Головна > Новини > Привітали з прийдешнім Днем захисту дітей і вручили продуктові набори багатодітним сім’ям і родинам ВПО

31-05-2023, 16:42

У переддень Міжнародного дня захисту дітей за дорученням та сприянням міського голови Сергія Булеги працівники служби у справах дітей міської ради та відділу з питань соціальної роботи з заступником міського голови Олександром Ткачуком відвідали багатодітні сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщені родини, які опікуються дітьми, позбавленими батьківського піклування. Привітали їх з прийдешнім святом та вручили продуктові набори.
День захисту в умовах війни – це особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дітей, вияву турботи про них і можливості зробити для них щось корисне. Хай цей і всі наступні дні будуть спокійними та мирними!