Головна > Освіта > Новини Освіти > Краєзнавство у шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності
Освіта / Новини Освіти

Краєзнавство у шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності

31-10-2021, 17:29

Здобута Україною незалежність і побудова суверенної держави обумовила необхідність підвищення ролі бібліотеки у відновленні історичної пам'яті народу, становленні його національної свідомості, вихованні гідності й патріотизму.Щоб пишатися рідним краєм і любити рідний край , важливо добре знати його історію, мову, культуру.З огляду на це одним з пріоритетних напрямків патріотичного виховання молоді є краєзнавство.

28.10.21. відбулося виїзне засідання МК шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кіцманської міської ради до Чернівецького обласного краєзнавчого музею, на тему "Краєзнавство в шкільній бібліотеці : нові традиції та цінності ".Шкільний бібліотекар Суховерхівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Костенюк Пріся Василівна провела цікаву та змістовну екскурсію та презентувала власне бачення як використовувати музейні експонати у освітньому процесі.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НОВИНИ ОСВІТИ →