Головна > Новини > Рейд — перевірку умов проживання та утримання дітей соціально вразливих категорій здійснили у 7 населених пунктах громади

22-05-2023, 19:23

Минулого тижня заступник міського голови Олександр Ткачук з працівниками служби у справах дітей та відділу з питань соціальної роботи взяв участь у проведенні рейду — перевірки умов проживання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників та дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Перевіркою охоплено 12 сімей, 19 дітей у 7 населених пунктах громади (Іванківці, Гаврилівці, Кліводин, Давидівці, Суховерхів, Шипинці, Валява).

За результатами рейду складено відповідні акти, прийнято рішення про постановку на облік 5 малолітніх дітей як таких, що опинились в складних життєвих обставинах, проведено бесіду з неповнолітнім щодо відвідування навчального закладу. З біологічними батьками, опікунами, піклувальниками проведено бесіди, надано консультації з різних питань, попереджено про недопущення вчинення насильства і жорстокого поводження з дітьми та про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Крім того, 8 малолітнім діткам роздано куртки від служби у справах дітей ОВА та речі для немовлят від благодійника.