Головна > Новини > 12 травня — Всесвітній день медичних сестер. Вітання міського голови Сергія БУЛЕГИ з нагоди свята

11-05-2023, 23:43

Шановні медсестри закладів охорони здоров’я Кіцманської міської ради!

Прийміть з нагоди вашого професійного свята щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я нашим громадянам!

Ваша професія — особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям, саме на медсестер припадає значна частина всієї турботи про хворих. Ця нелегка робота вимагає надзвичайної душевної щедрості та терпіння, професійних навичок, співчуття, стійкості та безмежної любові до своєї професії, а ваше небайдуже чуйне слово завжди підбадьорює пацієнтів.
Дякуємо за вашу працю, за те, що повсякчас ви поруч. Бажаємо міцного здоров’я, миру, любові й родинного щастя, злагоди й достатку вам, вашим рідним і близьким. Зі святом!

З повагою і вдячністю
міський голова