Головна > Новини > 9 травня 2023 року Україна вперше відзначає День Європи разом із країнами Євросоюзу!

09-05-2023, 17:40

Ми є невід’ємною частиною європейської родини, яка поділяє спільні цінності та прагнення, принципи свободи, рівності й поваги, а Збройні Сили України щодня міцно стоять на захисті всієї вільної Європи.
Це свято відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру і єдності на континенті, починаючи з 9 травня 1985 року. В нашій державі з 2003 р. Днем Європи кожного року вважалась третя субота травня.
Відсьогодні щорічно Україна 9 травня вшановуватиме історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм! Єдність, яка наближає мир. Відповідний указ напередодні підписав Президент України Володимир Зеленський.
Відзначаючи День Європи разом з нашими європейськими друзями, ми дякуємо кожному за підтримку, віру, неоціненну поміч та надійне плече! Тільки разом ми сила, єдність та спільне європейське майбутнє!
З Днем Європи! 🇪🇺🇺🇦

Кіцманської територіальної громади