Головна > Новини > У Кіцманській територіальній громаді вшанували пам’ять жертв і героїв війни

У Кіцманській територіальній громаді вшанували пам’ять жертв і героїв війни

08-05-2023, 20:46

🥀Керівництво Кіцманської територіальної громади на чолі з міським головою Сергієм Булегою, старости і представники старостинських округів 8 травня відвідали могили і віддали шану полеглим героям російсько-української війни та загиблим учасникам антитерористичної операції. Квіти в День пам’яті і примирення лягли до підніжь пам’ятників та обелісків, на яких закарбовані імена жертв Другої світової війни, й до новітніх пам'ятних місць. Тематичні заходи в громаді були проведені вчительськими і учнівськими колективами, працівниками культури.
Другий рік поспіль ми вшановуємо всіх, хто боровся з нацизмом, жертв Другої світової і сучасних Героїв в умовах повномасштабної російсько-української війни, кривавої і жорстокої, коли мирні міста і села знову руйнують ракети і бомби...
🕯️Шануємо і пам’ятаємо всіх загиблих.
🙏Молимось за наших Захисників і Захисниць, котрі нині мужньо протистоять ворогу, і віримо, що в майбутньому матимемо український День Перемоги над нацизмом 🇺🇦

Більше світлин із пам’ятних заходів на території громади — в нашому дописі у Фейсбук: www.facebook.com/groups/888004791360431/permalink/2320129044814658/