Головна > Новини > Висловлюємо щирі співчуття з приводу передчасної смерті СКОРЕЙКА Олександра Олександровича — голови правління Кіцманської райспоживспілки

27-04-2023, 21:00

Передчасно перестало битися серце шанованого кіцманчанина, доброї, чуйної, хорошої людини, сім’янина, талановитого і відповідального керівника, голови правління Кіцманської районної спілки споживчих товариств СКОРЕЙКА Олександра Олександровича.

Кіцманська міська рада, міський голова Сергій Булега, виконавчий комітет і депутатський корпус висловлюють щирі співчуття дружині Любові, синам Олегу й Олександру з сім’ями та всім рідним і близьким з приводу непоправної втрати найдорожчої людини — турботливого й сповненого любові чоловіка, батька, дідуся.
Олександр Олександрович все життя присвятив сфері торгівлі в системі споживчої кооперації України, більшу частину з якого був на керівних посадах, залишаючись до останніх днів головою правління Кіцманської райспоживспілки. Завжди займав активну громадську позицію, був депутатом Кіцманської районної ради, членом виконкому Кіцманської міської ради.
Добрий спомин про Олександра Олександровича назавжди залишиться в пам’яті тих, хто жив, спілкувався, працював разом з ним.
Поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.
🕯️Світла пам’ять та земля пухом Скорейку Олександру Олександровичу!
🙏Нехай Господь дарує Його душі Царство Небесне!