Головна > Новини > Перестало битися серце військовослужбовця ЗСУ ВІРСТИ Віталія Михайловича з Шипинець

16-04-2023, 15:08

💔 Ще одна тяжка і непоправна втрата у нашій Кіцманській територіальній громаді. 9 квітня 2023 року перестало битися серце військовослужбовця ЗСУ ВІРСТИ Віталія Михайловича (23.11.1970-09.04.2023) з Шипинець, який мужньо і самовіддано захищав нашу державу з 2016 року.

🕯️ Просимо 17 квітня, в понеділок, орієнтовно о 10 год. зустріти траурний кортеж із Героєм і віддати належну шану нашому патріоту, відважному захиснику, який віддав за всіх нас найдорожче — своє життя, захищаючи від клятого ворога.

📍Маршрут кортежу: Чернівці-Мамаївці-Лужани (вул.Центральна) - Шипинці  (вул.Лесі Українки, Н.Яремчука) до оселі воїна.

🙏 Вся наша Кіцманська громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Важко підібрати слова, адже вони не замінять для рідних найдорожчої людини. Назавжди в наших серцях залишиться світлий спогад про Героя-Захисника України.

✝️ ПОХОРОН відбудеться в Шипинцях у вівторок, 18 квітня, об 11:00.