Головна > Новини > Траурний кортеж із Героєм ВІРСТОЮ Віталієм Михайловичем 17 квітня зустріли в Шипинцях

17-04-2023, 15:04

🇺🇦🕯️ В понеділок, 17 квітня, траурний кортеж із Героєм, захисником України ВІРСТОЮ Віталієм Михайловичем у Шипинцях живим коридором навколішки зустріли односельчани, мешканці і керівництво Кіцманської громади, працівники міськради , волонтери та всі небайдужі.

💔Вічний спокій душі та слава воїну, який віддав життя за волю і незалежність України! Герої не вмирають! Вони творять наше сьогодення та наше майбутнє! У наших душах і серцях вони житимуть вічно.
… Щирі співчуття від усієї нашої громади рідним і близьким, друзям, бойовим побратимам. Розділяємо ваш біль та схиляємо голову у глибокій скорботі. Низько вклоняємось Герою за подвиг.
🇺🇦Просимо громаду завтра, 18 квітня, провести нашого захисника в останню земну дорогу. Похорон розпочнеться об 11 годині.

#Кіцманськагромада #Шипинці #Герої