Головна > Новини > В Шипинцях зі сльозами на очах, з державними прапорами і квітами провели в останню дорогу Героя ВІРСТУ Віталія Михайловича

18-04-2023, 15:00

Жаль, розпач, біль знову огортають нашу Кіцманську громаду. В Шипинцях зі сльозами на очах, з державними прапорами і квітами провели в останню дорогу Героя, справжнього патріота, вірного захисника України ВІРСТУ Віталія Михайловича (23.11.1970-09.04.2023) 🕯️

💔🇺🇦 Разом із духовенством, родиною, військовослужбовцями, бойовими побратимами до спільної молитви за упокій душі спочилого воїна долучилися керівництво і працівники Кіцманської територіальної громади, волонтери, небайдужі громадяни.

З подвір’я рідного дому траурна процесія вирушила до храму, відтак — на місцеве кладовище, де захисника поховали з усіма військовими почестями.

🙏Вся наша Кіцманська громада щиро співчуває та розділяє біль непоправної втрати разом із рідними й близькими, всіма, хто знав, любив, шанував Віталія, хто прийшов віддати данину шани.

Низький уклін нашому воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу. Нехай Господь оселить щиру душу спочилого у Царстві Небесному.

Світла пам’ять і вічна слава Герою! 🙏🇺🇦

#Кіцманськагромада #Шипинці #Герої

БІЛЬШЕ СВІТЛИН з прощання із Героєм: