Головна > Новини > У Суховерхові провели в останню дорогу загиблого Героя УНГУРЯНА Олександра Васильовича

20-04-2023, 14:52

🇺🇦 У Суховерхові нашої Кіцманської громади попрощались і провели в останній земний шлях загиблого Героя, воїна-земляка УНГУРЯНА Олександра Васильовича (09.08.1987 — 22.03.2023).

З усіма військовими почестями захисника від рідного дому до місця вічного спочинку провели його рідні, друзі, сусіди, побратими, духовенство, односельці, керівництво і працівники Кіцманської територіальної громади, військовослужбовці, волонтери, вдячні земляки.
💔Герой, старший солдат, воїн військової частини А4436 Унгурян Олександр загинув у Донецькій області, захищаючи Україну від російських окупантів.
… Занадто високу ціну платимо за право бути вільними українцями в своїй Україні. Кожен визволений метр землі просочений кров’ю найкращих її синів і доньок! Не висихають сльози матерів, дружин, дітей.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо з ними біль тяжкої втрати. Низько вклоняємось Олександру за те, що боронив рідну землю, рідну домівку, кожного з нас...
Вічна шана тобі, Воїне! 🙏
Слава Україні! Героям слава!🇺🇦

#Кіцманськагромада #Суховерхів #Герої