Головна > Новини > В запеклих боях за Україну загинув Герой УНГУРЯН Олександр Васильович із Суховерхова

18-04-2023, 14:29

В запеклих боях за Україну наша Кіцманська громада втратила ще одного Героя-захисника. УНГУРЯН Олександр Васильович із Суховерхова, 9.08.1987 р.н., загинув на війні, обороняючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави, віддавши своє молоде життя за кожного з нас. Це страшне горе для всіх рідних, близьких, нашої громади і України.

Схиляємо голови в глибокій скорботі і просимо мешканців Кіцманської громади ЗАВТРА, 19 квітня, зустріти траурний кортеж із загиблим воїном, сформувавши «живий» коридор пам’яті і шани.
Орієнтовний час виїзду траурної колони з Чернівців о 10:00 годині, про уточнення часу зустрічі Героя повідомимо додатково.
Щирі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам. З вдячністю низько вклоняємося Тобі, воїне, за те, що ціною свого життя захищав нашу рідну землю.
Герої не вмирають!