Головна > Новини > З 24 по 30 квітня триває Всесвітній тиждень імунізації. Громадян закликають робити щеплення

25-04-2023, 14:22

Всесвітній тиждень імунізації проводиться щороку з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров‘я. Цього року триватиме з 24 по 30 квітня.

🗓Проведення Тижня імунізації покликане привернути увагу громадськості до імунізації як однієї з головних профілактичних заходів, що дозволяють уберегти людство від інфекційних захворювань, інформує КНП "Кіцманський центр первинної медичної допомоги".
ВООЗ настійно рекомендує сім'ям обов'язково вакцинувати дітей проти смертоносних хвороб.🦠
За даними ВООЗ, імунізація 💉дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті від дифтерії, правця, кашлюку, кору, свинки і краснухи.
Цьогоріч тиждень вакцинації проходитиме під гаслом «Велике наздоганяння».
Потрібно діяти зараз, щоб надолужити прогалини вакцини під час пандемії, відновити охоплення основними щепленнями.
У військовий час ризик захворіти такими смертельними захворюваннями, як правець, дифтерія збільшується в рази.
👆Тож медичні працівники звертаються до місцевих жителів та внутрішньопереміщених осіб з проханням прийти до медичних закладів своїх населених пунктів та зробити щеплення.
👨‍👩‍👦 Попіклуйтеся про своє життя та життя своїх близьких!