Головна > Новини > Медики продовжують проводити актуальні та пізнавальні інформаційні сесії. Цього разу їх слухачами стали працівники міськради

13-04-2023, 16:21

⚕️КНП "Кіцманський центр первинної медичної допомоги" у Кіцманській територіальній громаді надалі проводить інформаційні сесії за підтримки організації Лікарі світу - MdM - Україна.
👩‍🏫 У четвер, 13 квітня, медичний консультант Інна Калинчук провела лекцію для працівників Кіцманської міської ради, під час якої цікаво і змістовно із присутніми обговорили проблему болю в грудях, розповіли усе про невідкладну допомогу, симптоми та причини, профілактику і лікування такого стану.