Головна > Новини > В Ошихлібах до Пасхи прибрали прилеглі території, розчистили узбіччя, висадили зелені насадження | МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

14-04-2023, 15:48

🌻 У рамках місячника благоустрою в селі Ошихліби провели прибирання біля школи, садочка, пам'ятника і пам'ятного хреста, висадили зелені насадження, розчистили узбіччя від порослі.
🚸 «Громада села щиро вдячна Кіцманській міській раді за виділення коштів на придбання плитки для облаштування тротуару в центрі Ошихлібів, — каже староста Ярослав Кузьменко. — Наразі роботи тривають та за сприятливої погоди будуть завершені після Великодніх свят».