Головна > Новини > Валявський старостинський округ напередодні пасхальних свят став охайним і чистим | МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

14-04-2023, 15:42

🌿Охайним, впорядкованим і чистим напередодні пасхальних свят стає Валявський старостинський округ. Протягом останніх сприятливих днів в селі прибирають, білять, озеленюють території в рамках місячника благоустрою. Роботи тривають і староста дякує всім, хто долучається до весняної толоки: "Адже саме від кожного з нас залежить комфорт та естетична привабливість нашого мальовничого села Валява", — каже Яна Лисак.