Головна > Новини > Стан забезпечення надання адмінпослуг, продовження місячника благоустрою, проблема співфінансування трудового архіву — питання виконкому

08-04-2023, 15:37

Чергове засідання виконавчого комітету Кіцманської міської ради під головуванням міського голови Сергія Булеги відбулося в п’ятницю, 7 квітня. Розпочали його із хвилини мовчання на знак вшанування всіх, хто загинув від російської агресії.

Особливу увагу під час засідання присвятили обговоренню стану забезпечення надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кіцманської міської ради. Доповідала Людмила Горбашевська — в.о.начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг».
   Підсумовуючи обговорення, міський голова Сергій Булега закликав відповідальних працівників проаналізувати і вивчити питання доцільності розширення переліку адмінпослуг чи їх оптимізації з метою ефективнішого залучення коштів до бюджету громади.
   Місячник благоустрою та санітарної очистки на території громади відповідно до розпорядження міського голови у зв’язку із несприятливими погодними умовами буде продовжено до 5 травня, а плановий об’їзд з метою визначення найкраще впорядкованих населених пунктів буде здійснено орієнтовно 11-12 травня. Про це та інші питання благоустрою проінформував заступник міського голови Юрій Косар.
   З питання про хід виконання рішення виконавчого комітету від 8.02.2023 р. №20/2 «Про склад і зміст документів трудового архіву» інформувала присутніх Ярослава Раковіца — керуюча справами (секретар) виконавчого комітету. Воно стосувалося, зокрема, недофінансування трудового архіву громадами колишнього Кіцманського району. Після оприлюднення цієї інформації відповідно до рішення виконкому на офіційному сайті Кіцманської міської ради, на наших сторінках у соцмережах та в газеті «Вільне життя» (№8 (8426) від 23 лютого 2023 р.), Неполоковецька територіальна громада погасила борг зі співфінансування трудового архіву, а Ставчанська територіальна громада продовжує ігнорувати свої фінансові зобов’язання, всі звернення до них і накопичує борг надалі. Тож Кіцманська міська рада змушена припинити надання послуг трудовим архівом для мешканців Ставчанської громади, про що голову цієї громади і мешканців було належним чином поінформовано в засобах масової інформації.
✔️ Члени виконкому заслухали доповідачів, обговорили та прийняли відповідні рішення з понад 20 питань. Серед них:

- Про підведення підсумків виконання плану роботи виконавчого комітету Кіцманської міської ради за І квартал 2023 року (інформувала Ярослава Раковіца — керуюча справами (секретар) виконавчого комітету);

- Про затвердження заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років;

- Про затвердження  переліку тарифів на послуги з охорони здоров’я, які надаються  КНП «Кіцманська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (з обох доповідав Родіон Лисак — начальник відділу житлово-комунального господарства та охорони довкілля);

- Про забезпечення оплати  витрат, пов’язаних з  похованням військовослужбовця Турчинського Сергія Васильовича з м.Кіцмань (Ірина Чорней — начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності);

- Про компенсацію витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб;

- Про затвердження висновків опікунської ради;

- Про хід виконання рішення виконавчого комітету Кіцманської міської ради від 08.04.2022 року № 133/4 «Про вирішення деяких питань життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб на території громади та мешканців Кіцманської ТГ, які перебувають у складних життєвих обставинах» (з цих трьох питань інформувала Світлана Іванцин — начальник відділу з питань соціальної роботи);

- Про надання статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування»;

- Про виконання рішення виконавчого комітету Кіцманської міської ради від 06.05.2022 року № 156/5 «Про роботу служби у справах дітей Кіцманської міської ради за ІV квартал 2021 та І квартал 2022 року» (Лариса Заярнюк — начальник служби у справах дітей).

Ще п’ять додаткових питань винесли на розгляд начальник відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності Людмила Кравчук, начальник відділу ЖКГ та охорони довкілля Родіон Лисак, начальник служби у справах дітей Лариса Заярнюк.

БІЛЬШЕ СВІТЛИН ТУТ.