Головна > Новини > 105 років поруч: До чергової річниці Товариства Червоного Хреста України відбувся районний конкурс тематичних малюнків серед школярів

07-04-2023, 13:21

З нагоди відзначення 105-річчя Товариства Червоного Хреста України районний конкурс тематичного дитячого малюнка серед учнів освітніх закладів, віком 10-15 років, відбувся за підтримки Чернівецька районна організація Товариства Червоного Хреста України та відділів освіти територіальних громад Чернівецького району. Метою конкурсу було виховання в учнів почуття милосердя, гуманності, поглиблення знань про діяльність Товариства, розвиток творчих здібностей школярів.
Як розповіла голова Чернівецької районної організації Товариства Червоного Хреста України Дарія Бабюк, конкурс тривав із 7 березня по 7 квітня і всього у ньому взяли участь понад 70 дітей із 21 закладу освіти восьми територіальних громад Чернівецького району, в тому числі школярі Кіцманська територіальна громада. «Дякуємо дітям за активну участь, проявлену ініціативу і творчі вміння, за чудові майстерні роботи», — каже Дарія Гнатівна.
Товариство Червоного Хреста України є добровільною гуманітарною громадською організацією, покликаною захищати життя та здоров’я людей і забезпечувати повагу до людської особистості. Міжнародний Рух сприяє досягненню взаєморозуміння, дружби, співробітництва.

Більше світлин на нашій Facеbook-сторінці: m.facebook.com/groups/888004791360431/permalink/2299551046872458/