Головна > Новини > 🏆KITSMAN CUP: ФК «Кіцмань» провів домашній турнір з міні-футболу ⚽️

🏆KITSMAN CUP: ФК «Кіцмань» провів домашній турнір з міні-футболу ⚽️

02-04-2023, 11:32

Перший у цьому році одноденний домашній турнір з міні-футболу серед дітей 2014 р.н. провів ФК «Кіцмань» за підтримки Кіцманської міської ради та народного депутата України Максима Заремського у суботу, 1 квітня.
На полі цікаву і видовищну гру демонстрували 7 команд-учасниць: футбольні клуби «Кіцмань», «Буковина», «Шахтар», «Фазенда», «Довбуш», «Новоселиччина» та «Чорногузи».
Перемогу здобули гравці ФК «Буковина». Друге місце посів ФК «Кіцмань» (червоні), третє — ФК «Шахтар» (Чернівці), 4-те — ФК «Кіцмань» (чорні).
Переможці та кращі гравці були нагороджені кубками, медалями та індивідуальними статуетками «Кращий гравець команди». Вітаємо!

БІЛЬШЕ СВІТЛИН: www.facebook.com/groups/888004791360431/permalink/2295328787294684/