Головна > Новини > Основні рішення чергової сесії міської ради стосувалися внесення змін до бюджету громади на 2023 рік

31-03-2023, 22:56

31 березня відбулося засідання XXVI сесії Кіцманської міської ради VІII скликання, під час якого депутати розглянули і обговорили 60 основних і 8 додаткових питань порядку денного. Провідні рішення стосувалися внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, доповнень до міських цільових програм і затвердження програм, які діятимуть у поточному році.

За пропозицією міського голови Сергія БУЛЕГИ висвітлюємо більш детально інформацію про виділення бюджетних коштів у зв’язку із суспільним інтересом щодо дотримання принципів відкритості, прозорості та публічності діяльності органу місцевого самоврядування, з можливістю подальшого контролю громадськістю за реалізацією заходів.
Зокрема, пропонується направити кошти міського бюджету на такі потреби населених пунктів громади:
🔹Валява — придбання матеріалів для тренажерного майданчика (100 тис.грн.) та огорожі Валявського ЗДО (100 тис.грн.), щебінь (50 тис.грн.);
🔸Гаврилівці — матеріали для дитячого майданчика (100 тис.грн.), щебінь (50 тис.грн.);
🔹Іванківці — матеріали для майданчика з тренажерами (100 тис.грн.), закупка матеріалів та інвентаря для Іванківського ЗДО (30 тис.грн.), щебінь (50 тис.грн.), поточний ремонт вуличного освітлення (50 тис.грн.);
🔸Давидівці — підготовчі роботи для спортивного майданчика (350 тис.грн.), щебінь (50 тис.грн.);
🔹Кліводин — матеріали для огорож у Кліводинських ЗЗСО і ЗДО (50 тис.грн. і 40 тис.грн. відповідно), щебінь (50 тис.грн.), поточний ремонт вуличного освітлення (100 тис.грн.);
🔸Лашківка — матеріали для ремонту системи опалення Лашківського ЗДО (50 тис.грн.) та харчоблоку в Лашківському ЗЗСО (150 тис.грн.), щебінь (50 тис.грн.);
🔹Витилівка — матеріали для поточного ремонту вул.Воробкевича (центр села) в сумі 200 тис.грн.;
🔸Ошихліби — закупівля плитки для тротуару (100 тис.грн.), матеріали для встановлення брам та огорожі кладовища (100 тис.грн.), щебінь (100 тис.грн.);
🔹Суховерхів — поточний ремонт фасадних стін Суховерхівського ЗЗСО (80 тис.грн.), травмобезпечне гумове покриття шкільного спортмайданчика (70 тис.грн.), придбання бруківки (асфальт) для вул.Лесі Українки (250 тис.грн.), щебінь (50 тис.грн.);
🔸Шипинці — матеріали для огорожі кладовища (400 тис.грн.), щебінь (50 тис.грн.);
🔹Кіцмань — поточний ремонт тротуарів по вул.Незалежності (700 тис.грн.).
«Тож закликаю насамперед старост сіл сприяти вчасному та ефективному освоєнню цих коштів, а громадськість — взяти на контроль цей процес!», — підсумував голосування з бюджетних питань Сергій БУЛЕГА.
Також у бюджеті-2023 передбачено кошти:
➡️Для кіцманських поліцейських на виконання Програми безпеки на території громади на 2021-2023 роки: Чернівецькому районному управлінню поліції відділення поліції №2 м.Кіцмань на закупівлю палива протягом 2023 р. — 50 тис.грн., придбання зимової резини на службовий автомобіль Рено Дастер — 15 тис.грн., проведення поточного ремонту приміщень 1-го поверху та системи опалення адміністративної будівлі відділення поліції у м.Кіцмань — 250 тис.грн.
➡️Для Кіцманської ДЮСШ на спортивні заходи — 49 тис.грн.
➡️За матеріали для проведення ремонту господарським способом в приміщенні художньої школи — 12 200 грн.
➡️Оплата варіативної складової в школах громади (заробітна плата з нарахуванням вчителів) — 750 тис.грн.
➡️На ремонт та налаштування рояля для музичної школи в сумі 7500 грн.
➡️На придбання матеріалів для поточного ремонту поліклінічного відділення (власними силами) КНП «Кіцманська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» — 100 тис.грн.
За рахунок залишку коштів по спеціальному фонду міського бюджету (бюджету розвитку) 680 тис. грн. направити на:
🔹будівництво багатофункціонального спортивного майданчика (волейбол, баскетбол, великий теніс) на стадіоні в м.Кіцмань для МСК «Кіцмань» в сумі 550 тис.грн.;
🔸капітальний ремонт приміщення харчоблоку Ошихлібського ЗЗСО І-ІІІ ст. (заміна вікон та дверей) в сумі 90 тис.грн. і придбання плити електричної для харчоблоку (40 тис.грн.).
За рахунок залишку коштів по спеціальному фонду міського бюджету (охорони навколишнього середовища — екологічний податок) в сумі 245 тис. 409 грн. на:
🔹придбання контейнерів для збору ТПВ — 99 500 грн.;
🔸облаштування сміттєзвалищ у населених пунктах громади — 145 909 грн.
У ході роботи сесії також впорядкували відповідно до вимог чинного законодавства питання про утворення старостинських округів та затвердили Положення про старосту старостинського округу Кіцманської міської територіальної громади, розглянули земельні питання, затвердили Статути Кіцманської музичної та художньої шкіл у новій редакції, внесли зміни до рішення попередньої сесії «Про встановлення пільг з плати за харчування дітей у закладах освіти Кіцманської міської ради на 2023 рік», схвалили оновлений склад і положення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх (недієздатних) осіб, які потребують опіки (піклування) тощо.