Головна > Новини > Боротьба за вільну Україну триває. Триває і підтримка наших захисників у зоні бойових дій та в тилу

29-03-2023, 15:45

Війна виснажує всіх... Та незважаючи ні на що, триває підтримка наших захисників не тільки в зоні бойових дій, а й в тилу!

28 березня Кіцманський волонтерський центр вкотре здійснив відправку благодійної допомоги до військового госпіталю, де перебувають на лікуванні та реабілітації постраждалі воїни.

«Всім нашим Героям бажаємо швидкого одужання! Ви — найкращі, найсміливіші та надійні! Щиро дякуємо за небайдужість та підтримку у цей важкий час боротьби з російським агресором голові Кіцманської ТГ Сергію БУЛЕЗІ та усім нашим благодійникам. Разом ми сильні! Разом до Перемоги!», — пише голова Кіцманського волонтерського центру Анна ЮРБАШ у Facebook.

#Кіцмань
#Кіцманськагромада #Кіцманський_волонтерський_центр