Головна > Новини > З медичною місією на Донеччині побувала лікарка Кіцманського центру первинної медичної допомоги

25-03-2023, 15:01

🚑 Медичну місію на Донеччину здійснила лікарка Тетяна ДРОНЬ з Кіцманського центру ПМД

разом із командою лікарів-волонтерів FRIDA Ukraine

Впродовж 18-19 березня 30 вузькопрофільних лікарів, серед яких і медичний директор КНП "Кіцманський центр ПМД" Тетяна Дронь, надавали допомогу постраждалим у Святогірській громаді Донецької області — місті Святогірськ та селищах Маяки і Хрестище.

В буденному житті це успішні лікарі різних спеціальностей, які мають роботу, займаються звичними справами. Та свої вихідні вони присвячують допомозі людям в прифронтових і деокупованих регіонах. Виїжджають туди, де найскладніше, щоб надавати медичну допомогу та евакуювати, оперувати та доправляти ліки.
💬 "Найважче не те, що працювати доводиться в ненайкомфортніших умовах, а дуже боляче чути історії людей, яким довелося відчути наслідки російської агресії, бачити їх очі, часто сповнені сліз", — розповіла Тетяна Ярославівна.
💬 "Пишаюся своїми колегами, які працюють на благо людей", — каже гендиректор КНП "Кіцманський центр первинної медичної допомоги" Євгенія Косташик.