Головна > Новини > За сприяння Кіцманської громади відправлено черговий автомобіль для потреб захисників України

22-03-2023, 21:43

З вірою в ЗСУ і перемогу придбати, підготувати і відправити авто українським воїнам вдалося силами небайдужих благодійників за ініціативи й сприяння депутата Кіцманської міської ради Ігоря Литвинюка, міського голови Кіцманської територіальної громади Сергія Булеги, першого заступника міського голови Олександра Марусяка, секретаря міськради Петра Чуприни, голови Кіцманського волонтерського центру Анни Юрбаш. Мобільність армії – це запорука успішного виконання завдань з оборони.

Ми непереможні, коли разом!

Слава Україні!