Головна > Новини > Живим коридором навколішки зустріла наша громада Героя ТУРЧИНСЬКОГО Сергія з Кіцманя

18-03-2023, 14:30

Живим коридором шани і пам'яті навколішки зустріла наша Кіцманська громада полеглого в боях за Україну Героя ТУРЧИНСЬКОГО СЕРГІЯ з Кіцманя. Військовослужбовця, який загинув, обороняючи рідну землю від окупантів, проводили в останню дорогу додому з почестями, молитвою, співчуваючи рідним, друзям, побратимам з приводу непоправної для всієї нашої громади втрати.
Панахиду над тілом загиблого здійснив настоятель Свято-Миколаївського храму ПЦУ отець Юрій Кав'юк.
Чин похорону героїчно загиблого кіцманчанина розпочнеться о 13:00 у неділю, 19 березня, по вул.Кутузова.
Вічна пам'ять і шана відважному захиснику! Подвиг Героя завжди житиме в серцях вдячних земляків.

#Кіцмань #Кіцманськагромада #Герої