Головна > Новини > Російсько-українська війна забрала життя ще одного Героя — ТУРЧИНСЬКОГО Сергія з Кіцманя

17-03-2023, 09:28

Знову важка втрата у нашій Кіцманській територіальній громаді. Зі скорботою повідомляємо, що російсько-українська війна забрала життя Героя, захисника ТУРЧИНСЬКОГО Сергія Васильовича, 2.03.1980 р.н., з Кіцманя.
Просимо мешканців громади та всіх небайдужих завтра, 18 березня, з честю зустріти траурний кортеж із загиблим і помолитись за упокій його душі. Орієнтовний час проїзду кортежу територією нашої громади - 11:30-12:30.
Точнішу інформацію повідомимо додатково.
Вся наша Кіцманська громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким захисника, який віддав життя за незалежність нашої держави.
Вічна пам‘ять і шана полеглому воїну!

#Кіцмань #Кіцманськагромада #Герої