Головна > Новини > У Кіцманській громаді завдяки співпраці з організацією "Лікарі Світу" впроваджено активність "Громадський консультант"

16-03-2023, 10:42

✅ У Кіцманській територіальній громаді завдяки співпраці з організацією "Лікарі Світу" (Medicos del Mundo/ MdM) з метою підвищення обізнаності населення в темах психічного та фізичного здоров'я впроваджено активність "Громадський консультант" (Focal Point).

🗣️ Медичні працівники КНП "Кіцманський центр первинної медичної допомоги" розпочали щотижневе проведення лекцій у м.Кіцмань (адміністративний корпус центру), с.Шипинці (приміщення сільської ради), с.Іванківці (Іванковецька амбулаторія).
💬 "Лекції цікаві, конструктивні, тому запрошуємо всіх охочих. Графіки згодом будуть висвітлені в мережі Інтернет", — каже генеральний директор КНП "Кіцманський ЦПМД" Євгенія Косташик.

#Кіцманськагромада #Лікарісвіту #Кіцмань #Шипинці #Іванківці