Головна > Новини > "Золоті таланти України": Учні Лашківського ЗЗСО здобули призові місця на мистецькому конкурсі

07-03-2023, 13:54

5 березня в місті Тернополі відбувся всеукраїнський фестиваль-конкурс "Золоті таланти України", в якому виступили понад 70 учасників хореографічного та вокального мистецтва з усієї України. Учні Лашківського ЗЗСО також повернулись додому із перемогами! Про це повідомили на сторінці закладу освіти у Фейсбук.

Хореографічний колектив "Step up" посів І місце у номінації "сучасна хореографія" за твір «З Україною в серці».
Брусник Таїсія — ІІ місце у номінації "естрадний вокал" за твір « Не залишай».
Щирі вітання! Нових творчих і життєвих перемог під мирним небом України!