Головна > Новини > Нові перемоги здобули кікбоксери Кіцманської дитячо-юнацької комплексної спортивної школи

07-03-2023, 13:36

3-5 березня вихованці Кіцманської дитячо-юнацької комплексної спортивної школи достойно представили нашу громаду і Буковину на відкритому Чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу WAKO. У змаганнях взяли участь 162 спортсмени з 7 областей України: Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Вінницької, Дніпропетровської, Львівської.

🥊 Із шістнадцяти кікбоксерів, які представили Кіцманську ДЮКСШ і виступили в розділах фул-контакт, лоу-кік, К1, чотирнадцятеро посіли призові місця:
🥇Філіпчук Ангеліна
🥇Руснак Андрій
🥇Король Станіслав
🥇Пілат Ростислав
🥇Семенюк Михайло
🥇Генцарь Владислав
🥇Костюк Олег
🥇Николайчук Іван
🥈Руснак Сергій
🥈Семенко Олександр
🥈Погурський Іван
🥉Брегвадзе Ілля
🥉Кваснюк Даніл
🥉Ахтимійчук Максим
"Дякую батькам за довіру та підтримку. Дякую Збройним силам України 🇺🇦🇺🇦🇺🇦", — каже директор Кіцманської ДЮКСШ, тренер Сергій Хрептун.
Бажаємо спортсменам завзяття, сил і успіхів на шляху до нових вершин! 👍🏻💙💛