Головна > Новини > Трагічно обірвалось юне життя. З приводу непоправної втрати сина та онука висловлюємо співчуття колегам — сім’ї Тріщук

25-02-2023, 22:49

Кіцманська міська рада, міський голова Сергій Булега, виконавчий комітет і депутатський корпус висловлюють щирі співчуття колегам — працівниці та депутатці міської ради Любові Василівні ТРІЩУК та члену виконкому Василю Юрійовичу ТРІЩУКУ з приводу тяжкої і непоправної втрати — трагічної смерті сина та онука.
Неможливо повірити та важко знайти слова втіхи батькам, рідним. Просимо прийняти у цей скорботний час наші найщиріші співчуття. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчого, що є в житті батьків — дитини. Хай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Нехай земля буде пухом... Вічна і світла пам’ять!
Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.