Головна > Новини > 🔹21 лютого — Міжнародний день рідної мови

🔹21 лютого — Міжнародний день рідної мови

21-02-2023, 11:32

З Міжнародним днем рідної мови!

Це свято нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Українці це знову виборюють зі зброєю в руках, відстоюючи рідну українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі.
Як і раніше, очевидна істина: мова має значення. Це та рушійна сила, яка об’єднала українців і весь світ та веде до перемоги України.
Українська мова – зброя народу. Під час повномасштабної війни це не тільки ознака нашої ідентичності, а й інструмент боротьби з ворогом, питання національної безпеки.
Попри багатовікові намагання ворогів нашу мову знецінити і знищити, вона живе, зачаровує своєю неповторною палітрою, мелодійністю і багатогранністю.
Захищати і дедалі утверджувати українську мову як державну – наше спільне завдання.
Дякуємо Збройним силам України за те, що можемо жити на рідній землі і спілкуватися рідною мовою!
Разом ми сила! Разом ми Україна 💙💛