Головна > Новини > Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни. Пам’ятаємо

Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни. Пам’ятаємо

19-02-2023, 20:41

20 лютого Україна вшановує День Героїв Небесної Сотні на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

І сьогодні, коли ми згадуємо героїзм і громадянську позицію Героїв Небесної Сотні, унаслідок повномасштабної воєнної агресії росії Україна має, на жаль, уже не тільки Небесну Сотню, а й Небесну Січ — тисячі небесних захисників.
Тоді, у тому першому бою, Герої Небесної Сотні перемогли. І то була перша перемога у цій війні. За нею були інші. А попереду — остаточна перемога, після якої Україна посяде врешті-решт гідне місце серед вільних демократичних країн. Це мета, заради якої в листопаді 2013 року українці вийшли на Євромайдан. Навесні 2014 року чимало з них стали на захист і підтримку територіальної цілісності держави й сьогодні обстоюють нашу незалежність у складі Збройних сил України.
Тож тримаймо стрій. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали життя за нашу свободу та право на вільний розвиток.
Наша боротьба триватиме до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою і вдячністю
міський голова