Головна > Новини > Живим коридором Кіцманська громада зустріла кортеж із Героєм ГОРБАШЕВСЬКИМ Ярославом Олександровичем зі Ставчан

16-02-2023, 22:45

Знову із державними прапорами і лампадками живим коридором Кіцманська громада у скорботі зустріла траурний кортеж із загиблим Героєм. За Україну віддав життя в боях проти окупантів ГОРБАШЕВСЬКИЙ Ярослав Олександрович (23.02.1969 р.н.) зі Ставчан.

Відважний воїн-патріот захищав територіальну цілісність нашої держави ще з 2014 року і з початку 2022 знову став на захист України.
Наша Кіцманська громада низько вклоняється світлій пам’яті і подвигу Героя та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, побратимам.
Вічна пам’ять і слава Герою!