Головна > Новини > У Кіцманській міській раді провели нараду зі старостами і керівниками підприємств та установ громади

15-02-2023, 23:29

Нарада за участю начальника Чернівецької районної військової адміністрації Дмитра Козарійчука, міського голови Кіцманської територіальної громади Сергія Булеги, начальника Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Юрія Миронця відбулася в міській раді у вівторок, 14 лютого.

Присутні обговорили зі старостами, керівниками підприємств і установ нашої громади актуальні питання щодо виконання розпоряджень та доручень районної військової адміністрації. За результатами наради надано відповідні доручення та рекомендації.