Головна > Новини > Траурний кортеж із військовослужбовцем РАХМАЄВИМ Юрієм з Суховерхова навколішки зустріла Кіцманська громада

10-02-2023, 19:31

💔🇺🇦 Траурний кортеж із Героєм зустріли 10 лютого в нашій Кіцманській громаді – додому повернувся полеглий в російсько-українській війні РАХМАЄВ Юрій Олексійович із Суховерхова.
Військовослужбовця, який віддав життя за Україну, мешканці громади зустріли з національними прапорами навколішки живим коридором шани.
🕯️Поховальна церемонія розпочнеться о 12 годині завтра, 11 лютого, на родинному обійсті воїна.
🙏 Щирі співчуття наша Кіцманська громада висловлює рідним, друзям, бойовим побратимам справжнього патріота і вірного сина Українського народу. Немає слів і сліз, щоб описати, яке це невимовне горе, непоправна втрата для родини, громади, України.
😢 Небесне воїнство поповнилось ще одним Героєм, на землі якому вічна слава і пам'ять!
Низький уклін за подвиг, наш захиснику. Спочивай з миром!