Головна > Новини > Здійснено профілактичний рейд з метою обстеження умов проживання дітей

Здійснено профілактичний рейд з метою обстеження умов проживання дітей

03-02-2023, 17:11

Спільний профілактичний рейд серед населення Кіцманської територіальної громади нещодавно здійснили головний спеціаліст служби у справах дітей Кіцманської міської ради В.Олексюк, спеціаліст відділу з питань соціальної роботи Кіцманської міської ради Н.Леонтієва, поліцейський офіцер громади В.Данилюк та інспектор сектору ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області В.Кукурудзяк.

В ході рейду обстежено умови проживання дітей у сім'ях, що опинились в складних життєвих обставинах, сім'ях опікунів (піклувальників), в прийомній сім'ї, а також з’ясовано сумлінність виконання батьками своїх обов’язків з утримання, виховання та навчання дітей.
   Під час перевірки з дорослими провели роз’яснювально-профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, необхідності забезпечення належного догляду за дітьми та попередили про наслідки неналежного виконання батьківських обов'язків.