Головна > Новини > Бій під Крутами – бій за майбутнє України!

Бій під Крутами – бій за майбутнє України!

29-01-2023, 11:41

🇺🇦 Сьогодні, 29 січня, в Україні відзначають 105-ту річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму, патріотизму, стійкості та самопожертви молодого покоління в боротьбі за власну державність.

✊ Нинішні захисники України завершують справу крутянців в сучасній російсько-українській війні. Тоді, 105 років тому, українські вояки й добровольці зупинили на кілька днів наступ переважних сил ворога на Київ. На початку березня 2022 року неподалік місця подвигу Героїв Крут знову відбулися бої захисників України з російськими окупантами, які наступали на Київ. І через 104 роки під Крутами наші війська зупинили наступ ворога, завдали йому болючих втрат, захистили місто Ніжин на Чернігівщині.
💙💛 Ми пам'ятаємо мужність молодих людей, які боролися за сильну Українську державу. Низько вклоняємося всім, хто нині виборює нашу перемогу, право жити у вільній країні на своїй землі.
Слава Україні! Слава нашим захисникам! 🇺🇦