Головна > Освіта > Новини Освіти > “Знайди! Сортуй! Здавай!”
Освіта / Новини Освіти

“Знайди! Сортуй! Здавай!”

21-11-2022, 17:35

Сортуйте вторинну сировину з 21 по 30 листопада 2022 року, здавайте на переробку, зареєструйте свій результат участі у Всеукраїнському марафоні роздільного збору відходів в онлайн формі: http://surl.li/dosja до 30 листопада включно і автоматично беріть участь у розіграші подарунків.

Заклад загальної середньої або позашкільної освіти, який збере та здасть на переробку найбільшу кількість вторинної сировини отримає комплект баків для сортування на кожен поверх, тренінг для учнів школи “Ековідповідальне життя” та базовий реквізит для команди екопатрульних.

Переможців оголосять 3 грудня 2022 року в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org

Закликаємо всю учнівську та педагогічну спільноти Буковини долучатися до проєкту, сортувати вторинну сировину, здавати на переробку, зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище та формувати культуру правильного поводження з відходами в Україні разом!

Екологічно відповідально до Перемоги!

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НОВИНИ ОСВІТИ →