Головна > Новини > АМУ презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".

15-06-2022, 21:35

Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".

📘Добірка містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.

➡️Завантажити довідник можна за посиланням: auc.org.ua/novyna/amu-prezentuye-perelik-organizaciy-yaki-dopomagayut-gromadyanam-ukrayiny-pid-chas-viyny