Головна > Новини > Сердечні вітання кіцманській громаді зі святом Трійці, а жителям Витилівки - з храмовим святом!

11-06-2022, 23:04

🌿 Сердечно вітаю кіцманську громаду зі святом Трійці!

💚 Особливі вітання мешканцям Витилівки та парафіянам Свято-Духівського храму з храмовим святом!

Цей день, що в народі ще називають Зеленими святами, є торжеством сходження Святого Духа до апостолів, початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога Отця, Бога Сина i Бога Духа Святого.
Різні народні обряди супроводжують свято Трійці, увінчуючи його зеленими барвами, що символізують оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають ваші сім’ї, а разом із зеленню, якою прийнято прикрашати подвір’я та оселі, в домівки в ці дні приходить Божа благодать і душевний спокій.
Нехай віра та любов допомагають нам долати всі труднощі, а людські серця наповнюються добром, найкращими людськими чеснотами, почуттями надії та непохитної віри в краще. Божої милості та обдарування вам.
Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!

Кіцманської територіальної громади
Сергій БУЛЕГА.