Головна > Новини > Внутрішньо переміщені особи, які проживають на території нашої громади, отримали допомогу від Червоного Хреста

19-05-2022, 18:41

У четвер, 19 травня, в нашій Кіцманській громаді працювала Місія Міжнародного комітету Червоного Хреста. В рамках зустрічі, організованої за сприяння міської ради, внутрішньо переміщені особи, які проживають у нашій громаді, отримали набори продуктів харчування та засобів гігієни від Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Відрадно, що в такий непростий для нашої держави час навколо допомоги вразливим категоріям населення об'єднують зусилля міжнародні організації.