Головна > Новини > Прийміть найкращі побажання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Прийміть найкращі побажання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

07-12-2021, 10:11

Шановні мешканці громади, старости, депутати і працівники міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники органів місцевого самоврядування!

Цей день об’єднує людей активної громадської позиції, тому хочу подякувати кожному, хто має причетність до місцевого самоврядування, за ваш професіоналізм, сумлінну працю, відповідальність та чуйність у вирішенні питань місцевого значення і розвиток нашої громади. Спасибі також ветеранам галузі, які зробили значний внесок у становлення і примноження самоврядних традицій.

Сердечно бажаю всім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, злагоди, достатку і благополуччя, родинного затишку, оптимізму, витримки та єдності на шляху розбудови нашого міста і громади. Нехай розуміння і підтримка громади завжди надають вам впевненості та снаги долати перешкоди й досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

З повагою і вдячністю

міський голова