Головна > Новини > Меморіал загиблим у Другій світовій війні воїнам-односельцям освятили у Давидівцях

21-11-2021, 17:09

20 листопада в селі Давидівці нашої громади освятили новозбудований Меморіал воїнам-односельцям, які загинули під час Другої світової війни 1939-1945 рр. Пам’ятний комплекс складається з хреста і чотирьох мармурових плит з прізвищами та іменами загиблих.

«Колись на території сільського цвинтаря стояли два хрести. В період Першої світової війни тут проходила лінія фронту і відбувались криваві бої, а полеглі під час цих подій спочили в загальній братській могилі. Багато наших односельців загинуло і під час Другої світової війни, — розповідає староста Давидівського старостинського округу Михайло Прунчак. — Тож аби віддати шану та увіковічнити імена предків, старші жителі села зібрали кошти та ініціювали спорудження цього пам’ятного комплексу. Так спільними зусиллями завдяки небайдужим односельцям, за сприяння Кіцманської міської ради і місцевих депутатів нам вдалося спорудити Меморіал, облаштувати благоустрій території та освятити в переддень нашого храмового свята — Собору Архистратига Михаїла».