КОНТАКТИ
Кіцманьська Мicька Рада ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Головна > Новини > «Яворова сопілочка» з Шипинців гідно представила Кіцманську громаду на фестивалі «Буковинські зустрічі» у Польщі
НОВИНИ

«Яворова сопілочка» з Шипинців гідно представила Кіцманську громаду на фестивалі «Буковинські зустрічі» у Польщі

31-08-2021, 15:00

Цьогоріч найбільший Міжнародний фольклорний фестиваль у Європі «Буковинські зустрічі» проходив на території чотирьох держав: Польщі, Угорщини, Румунії та України.

Він відбувся вже 32-й раз і зібрав до участі чудові колективи з різних країн.

Кіцманську громаду гідно представили на фестивалі учасники вокально-інструментального ансамблю «Яворова сопілочка» будинку культури с.Шипинці.

Самобутньо і милозвучно впродовж 26-29 серпня звучала неповторна українська пісня у виконанні нашого колективу в польських містах Любань та Дзержонюв (а раніше — в рідних Чернівцях). Тепло і щиро сприйняли та високо оцінили виступ «Яворової сопілочки» не тільки організатори дійства і журі, але й глядачі та інші учасники, які в дружній атмосфері щиро і з захопленням підтримували наших земляків гарячими оплесками, підтанцьовували і підспівували.

«Вокально-інструментальний ансамбль «Яворова сопілочка» висловлює щиру подяку за підтримку і сприяння нашій поїздці на фестиваль міському голові Кіцманської територіальної громади Сергію Борисовичу Булезі, першому заступнику міського голови Олександру Юрійовичу Марусяку, депутату міської ради Олегу Олександровичу Скорейку, старості Шипинецького старостинського округу Василю Корниловичу Нявчуку. Також висловлюємо щиру вдячність керівнику закладів культури нашої громади Ользі Василівні Литвинюк. Надзвичайно цінуємо таку співпрацю та підтримку», — каже керівник ансамблю Інна Григоряк.

Відео з виступів колективу нашої громади є за посиланням: www.facebook.com/groups/888004791360431/permalink/1852515464909354/

Нагадаємо, що Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» започаткований у 1989 році нащадками вихідців із Буковини у Польщі, у містах Піла та Ястров’є, які зберегли автентичний буковинський фольклор, традиції та культуру.

Чернівецька область приєдналася до фестивалю у 1999 році. З того часу захід щорічно відбувається у Чернівцях та населених пунктах області за участю українських, польських, румунських, угорських (в минулі роки – молдовських та словацьких) народних колективів.

ПЕРЕЙТИ НА ВСІ НОВИНИ →