Головна > Новини > З 1 квітня в бюджетних установах Кіцманської територіальної громади завершено опалювальний сезон

01-04-2021, 13:22

Керуючись пп. 20 п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами), Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом, Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за №1310/16001 та зважаючи на погодні умови, що склалися, міським головою підписано розпорядження "Про завершення опалювального періоду 2020/2021 років у бюджетних установах Кіцманської територіальної громади".

Керівникам закладів освіти, культури, охорони здоров’я та інших установ територіальної громади дано доручення:

1)прийняти розпорядчі документи про закінчення опалювального періоду 2020/2021 років про що інформувати Кіцманську міську раду  в термін до 02.04.2021 р.

2) забезпечити дотримання нормативної температури повітря у приміщеннях навчальних, дошкільних та лікувальних закладів, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Таким чином, у дитячих садках та медичних установах опалювання здійснюватиметься відповідно до вимог забезпечення температурних санітарних норм.