Головна > Новини > У школах Кіцманської ОТГ з понеділка 30 листопада відновлюється очне навчання для учнів 1-4-х класів

27-11-2020, 16:25

Про це прийнято розпорядження «Про організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Кіцманської міської ради»:

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1100 щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:

1.    Директорам закладів загальної середньої освіти Кіцманської міської ради (Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст., Кіцманського НВК, Суховерхівського ЗЗСО І-ІІ ст., Давидівського ЗЗСО  І-ІІ ст., Лашківського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Шипинецького ЗЗСО І-ІІІ ст.):

1.1. Відновити з 30.11.2020 року освітній процес для учнів 1-4-х класів за очною формою навчання;

1.2. Здійснювати з 30.11.2020 року освітній процес для учнів 5-11 класів за дистанційною формою навчання;

1.3. Забезпечити використання засобів індивідуального захисту, антисептичних та дезінфікуючих засобів, контроль за прибиранням та щоденною дезінфекцією санітарно-побутових приміщень, поверхонь в місцях спільного користування працівників закладу.