Головна > Новини > Подяка міського голови Сергія Булеги виборцям

Подяка міського голови Сергія Булеги виборцям

06-11-2020, 10:58

Шановні мешканці Кіцманської ОТГ! Дорогі виборці! Я щиро дякую вам за висловлену довіру на виборах міського голови 25 жовтня. Ваша підтримка є надзвичайно важливою для мене, адже ви повірили в мене, мої сили і досвід. Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі, адже це означає, що є над чим працювати і докладати зусиль. Виборчі перегони - це завжди напружений і непростий період, в якому не обходиться без конкуренції та боротьби. Також дякую опонентам, ціную здобутий досвід та готовий до співпраці задля розвитку нашої громади. Особливі слова вдячності – членам дільничних виборчих комісій, громадським спостерігачам, правоохоронним органам та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу. Висловлюю слова подяки місцевим засобам масової інформації за висвітлення важливої інформації щодо актуальних питань, пов’язаних з виборами. Дякую всім, хто взяв активну участь у виборах, за високе почуття обов’язку і громадську позицію, за вашу довіру до мене. Сергій БУЛЕГА, Кіцманський міський голова ОТГ.