Департамент освіти і науки запрошує до громадського обговорення щодо доцільності проведення у 2020/2021 навчальному році ІІ-ІІІ етапів учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів

02-11-2020, 17:08

Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію у зв’язку з поширенням на території України та області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації ініціює проведення з 02 по 05 листопада 2020 року громадського обговорення щодо доцільності проведення у 2020/2021 навчальному році ІІ-ІІІ етапів учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів, конкурсів, зокрема Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в очному режимі в умовах карантину.

Громадське обговорення проводитиметься анонімно для учнів та педагогів, керівників закладів загальної середньої освіти, відповідальних працівників органів управлінь/відділів освіти за проведення учнівських інтелектуальних змагань, батьків за посиланням:

Разом з тим нагадуємо, що діючим Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за №1318/20056, не передбачено проведення зазначених вище учнівських інтелектуальних змагань в онлайн-режимі.