Головна > Новини > Ймовірно школи та садки на Кіцманщині почнуть працювати вже з 21 вересня

Ймовірно школи та садки на Кіцманщині почнуть працювати вже з 21 вересня

17-09-2020, 10:31

Про це повідомили у департаменті освіти та науки Чернівецької ОДА.
Остаточного спільного рішення Державної комісії ТЕБ та НС  та обласної комісії очікуємо до кінця дня.
Днем раніше Кабмін дозволив роботу шкіл і дитсадків у червоній зоні та змінив підходи до поділу регіонів на карантинні зони за рівнем захворюваності на COVID-19.
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду у середу, 16 вересня, з доопрацюванням в одноденний термін. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.
Відповідно до змін, місто чи район включатимуть до червоної зони у разі:
завантаженості 75% ліжок протягом п’яти днів підряд;
перевищення середнього рівня по країні на 100 тисяч населення за 14 днів більше ніж у п’ять разів.
При цьому у червоній зоні дозволять роботу шкіл та дитячих садків. Їх закриватимуть лише за умови, якщо на самоізоляцію відправлено більше ніж 50% класів.
У помаранчевій зоні:
на вході проведення заходу або на вході до закладу обов’язково встановлюються інформаційні матеріали про площу та максимально можливу кількість відвідувачів.