Головна > Освіта > Новини Освіти > 30 років від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.
Освіта / Новини Освіти

30 років від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.

16-07-2020, 11:45

16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Ухвалення цього документа стало підґрунтям відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

Цього року Україна відзначає 30 років від цієї події. Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали до 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України, що відзначатиметься 16 липня.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НОВИНИ ОСВІТИ →