Головна > Новини > У Кіцманській міській раді вивчають можливості залучення інвестицій

У Кіцманській міській раді вивчають можливості залучення інвестицій

08-07-2020, 11:26

У Кіцманській міській раді відбулася робоча зустріч з представниками Агенції регіонального розвитку Чернівецької області за участі міського голови Сергія Булеги, керівників структурних підрозділів міської ради.

Зокрема, у ході зустрічі т.в.о. директора Агенції регіонального розвитку  Олексій Грушко розповів про можливості та перспективи залучення інвестицій для розвитку Кіцманської об’єднаної територіальної громади, участі міської ради у міжнародних проектах та грантових програмах.

Нагадаємо, що Агенція регіонального розвитку займається проведенням аналізу соціально-економічної ситуації, проблем розвитку Чернівецької області, вивченням досвіду інших держав щодо реалізації регіональної політики, здійснює консультаційну підтримку, сприяє підвищенню інвестиційної привабливості Чернівецької області.